iFlow – Partner HappyOrNot® – w gronie wystawców podczas Kongresu Kadry

HappyOrNot: Powiadomienia w czasie rzeczywistym
12 października 2016
Jak poprawić zaangażowanie pracowników?
2 grudnia 2016

Miło jest nam poinformować, iż firma iFlow Sp. z o.o. dołączyła do grona wystawców XXIV edycji Kongresu Kadry. Czym jest Kongres Kadry? To największe wydarzenie branży HRM w Polsce, które skupia w jednym miejscu profesjonalistów w dziedzinie zarządzania ludźmi, prezesów, dyrektorów oraz specjalistów personalnych.

iFlow, jako Oficjalny Partner HappyOrNot® na polskim rynku, wesprze Kongres badaniem satysfakcji uczestników. Obecne na Kongresie Kadry osoby będą mogły wyrazić swoją opinię na temat eventu za pomocą terminali HappyOrNot w szybki, prosty i zarazem anonimowy sposób.

Konferencja odbędzie się w dniach 7-9 listopada w Warszawie. Pierwsze dwa dni uczestnicy spędzą w Centrum Konferencyjnym Kopernik, mieszczącym się w budynku Centrum Nauki Kopernik przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Z kolei 9 listopada uczestnicy warsztatów zostaną zaproszeniu do Centrum Konferencyjnego Zielna przy ul. Zielnej 37.
Każdy dzień Kongresu Kadry będzie miał inny charakter. Pierwszy to „Dzień Inspiracji”, podczas którego odbędą się sesje plenarne uznanych prelegentów z Polski i zagranicy. Drugi dzień nosi tytuł „Dobre Praktyki”, podczas którego swoje prezentacje przedstawią menedżerowie działów personalnych, prezesi i dyrektorzy zarządzający największymi firmami, którzy prowadzą swoją działalność biznesową na terenie Polski. Kongres zakończy się dniem „Warsztatów Praktycznych”.