iFlow laureatem Gazeli Biznesu 2016

Jak sprawić by odwiedzający stali się kupującymi?
14 marca 2017
Strategie sektora detalicznego na 2017
24 marca 2017

Niezmiernie miło nam poinformować, iż firma iFlow ponownie została wyróżniona nagrodą Gazeli Biznesu, przyznawaną przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”.

„To ogromna przyjemność ponownie być laureatem Gazeli Biznesu. Wyróżnienie to jest z jednej strony nagrodą za ciężką pracę całego zespołu iFlow, z drugiej zaś strony, stanowi wyraz zaufania jakim obdarzyli nas klienci. Bez nich ten sukces nie byłby możliwy. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że synergia naszych kompetencji, kultury biznesowej oraz zaangażowania w podejmowanych przedsięwzięciach została doceniona i dzisiaj możemy z dumą zajmować miejsce w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom za dotychczasową współpracę i zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby niezmiennie być wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym.” – mówi Andreas Germundson, prezes iFlow.

„Kolejny rok w gronie Gazel Biznesu to dla całego zespołu iFlow satysfakcja, zadowolenie, ale również motywacja do dalszego rozwoju i umacniania naszej pozycji w gronie najlepszych. Wiemy doskonale, że rozwój firmy oraz osiągane wyniki zależą od zaangażowania i satysfakcji z pracy ludzi tworzących firmę. Dlatego w iFlow tak duże znaczenie ma udział każdego pracownika w kształtowanie i rozwój firmy. Dzięki temu wierzę, że kolejne lata będę kontynuacją sukcesów i rozwoju iFlow. Czego sobie i całej firmie życzę.” – Jarosław Tyma, dyrektor sprzedaży iFlow.