Skontaktuj się z nami: +48 22 862 45 88 iflow@iflow.pl

Digital Signage

System digital signage jest kompletnym narzędziem służącym do zarządzania dystrybucją informacji i reklam. Oferujemy różne rozwiązania w zależności od potrzeb. O doborze oprogramowania digital signage decyduje m.in. wielkości systemu, rozległość sieci, liczba wyświetlaczy, rodzaj i format materiału jaki ma być dystrybuowany. Nasze systemy obsługują tysiące wyświetlaczy zarówno w dużych organizacjach, jak i w pojedynczych punktach obsługi lub sprzedaży. Cena rozwiązania jest zawsze adekwatna do Twoich potrzeb biznesowych.

Współpracujemy z czołowymi producentami monitorów oraz oprogramowania digital signage.

Niezależny od platformy easescreen

Easescreen jest jednym z największych, wielokrotnie nagradzanych producentów rozwiązań digital signage w Europie. Platforma charakteryzuje się modułową budową niezależną od sprzętu i systemów operacyjnych. Może być w bardzo prosty sposób rozszerzana o nowe komponenty i funkcjonalności służące do zarządzania treściami marketingowymi na monitorach wielkoformatowych, ścianach wielomonitorowych oraz LED, tabletach czy kioskach multimedialnych. Bardzo prosty i przejrzysty system licencjonowania oraz możliwość zakupu licencji w indywidualnie dopasowanych pakietach zapewniają dużą elastyczność systemu wraz z zachowaniem właściwej funkcjonalności. Wszystko to za rozsądną cenę.

„Za pomocą oprogramowania easescreen realizujemy publikację materiałów informacyjnych oraz numerków z systemu kolejkowego Qmatic. (…) Produkt w stu procentach spełnia stawiane przez nas oczekiwania.”- podkreślają przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Bielany.

Easy screen rozwiązania Simple Signage
Digital signage iFLOW Business Signage
Digital signage w Polsce Enterprise Signage Zobacz więcej

Digital Signage easescreen tworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu:

 • 9 000 projektów i ponad 100 000 licencji na oprogramowanie w ponad 80 krajach świata
 • Oprogramowanie easescreen jest nieskończenie skalowalne i można je rozbudowywać i dostosowywać do projektu i / lub firmy – od pojedynczego wyświetlacza do zautomatyzowanego systemu omnichannel dla globalnych sieci sklepów
 • Odtwarza 170 różnych formatów multimedialnych, od prezentacji PowerPoint, zdjęć i filmów po HTML5 i strony internetowe
 • Jakość wyświetlania jest wyjątkowa dzięki własnemu silnikowi renderowania 3D, który zapewnia „ostrą” i płynną prezentację, a także przeźroczystą nakładkę wszystkich formatów plików. Ponadto możliwe są różnorodne efekty graficzne.

Qmatic Show

W ramach globalnej współpracy Qmatic – Samsung oferujemy zarówno profesjonalne wyświetlacze, jak i dedykowane oprogramowanie Qmatic Show.

Qmatic Show jest nieodpłatną aplikacją funkcjonującą z platformą Qmatic Orchestra służącą do Customer Journey Management, która każdego roku wspiera obsługę 2 miliardów podróży klientów na całym świecie.

Qmatic Show, to dedykowana aplikacja digital signage do współpracy z Samsung Smart TV

Prosta w konfiguracji, opłacalna aplikacja Qmatic Show jest przeznaczona do dystrybucji informacji z systemu kolejkowego oraz przekazu marketingowego na monitorach Samsung.

Aplikacja jest nieodpłatna i dostosowana do pracy z serią profesjonalnych monitorów Samsung.

Qmatic Show wyświetla:

 • live TV
 • wideo
 • treści z context marketing (Qmatic Orchestra)
 • zdjęcia i grafikę
 • przywoływane numery klientów
 • informacje dotyczące obsługi: stanowisko/miejsce/personel
PKO BP karty kredytowe

To, co wyróżnia nasz Digital Signage, to wyjątkowa skuteczność uzyskana poprzez:

 • Możliwość połączenia wyświetlanego przekazu marketingowego z informacją o stanie kolejki, co znacznie podnosi oglądalność.
 • Współpracę z modułem Context Marketing, który umożliwia dotarcie do Twojego klienta z tym samym przekazem poprzez różne nośniki informacji: smartphone, monitor kiosku biletowego lub bilet w systemie kolejkowym.
 • Prostą i elastyczną edycję listy dystrybucji i odtwarzania przekazu.

Nasz system zarządzania treściami na nośnikach multimedialnych jest przyjazny w obsłudze. Pozwala on odtwarzać nie tylko prezentacje, pokazy slajdów, filmy wideo, ale również tworzyć i zarządzać przekazem w bardzo efektywny sposób. Dzięki niemu dowiesz się także, ile czasu klienci spędzają oglądając prezentowany przekaz w wybranej lokalizacji.

Dowiedz się więcej

Kontent zależny od pogody

Wyświetlany na monitorach Digital Signage kontent jest powiązany z aktualnie panującymi warunkami pogodowymi. Pozwala to przedstawić klientom produkty, których potrzebują w danej chwili. Przykładowo, w przypadku deszczowej pogody na monitorach Digital Signage pojawi się oferta parasola, a gdy panuje słoneczna aura, klientom zaproponowane zostaną okulary przeciwsłoneczne.

Automatyzacja publikacji

Twoje wpisy na kanałach społecznościowych mogą być automatycznie publikowane w systemie Digital Signage.

System detekcji twarzy

Zawarty w platformie system detekcji twarzy pozwala wyświetlać na monitorach Digital Signage content dopasowany do czynników demograficznych (płeć, wiek). Dzięki temu uzyskane analizy pozwolą w łatwy sposób zrozumieć zachowanie klienta w punkcie sprzedaży.