Współpraca z wartościowymi i ambitnymi ludźmi posiadającymi wysokie kwalifikacje jest kluczem sukcesu naszej firmy. Poszukujemy ludzi kreatywnych, utalentowanych i energicznych, którzy będą podzielać wyznawane przez nas wartości. Praca w iFlow wymaga zawsze bezpośredniego kontaktu z klientami, dlatego oprócz bardzo dobrej wiedzy zawodowej oczekujemy najwyższych predyspozycji osobowych.
  • Wysokie tempo rozwoju naszych produktów nie pozwala nikomu z nas stać w miejscu.
  • Nieustannie podnosimy kompetencje naszego zespołu uczestnicząc w lokalnych oraz międzynarodowych seminariach i szkoleniach.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w iFlow wyślij swoje CV na praca@iflow.pl.

Programista Java/J2EE/ Spring

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji i systemów informatycznych dla klientów firmy
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość Java (J2EE, J2SE)
  • Znajomość Spring Framework
  • Znajomość serwerów aplikacji: Glassfish, Jboss AS
  • Znajomość HTML / Javascript (jQuery, Angular JS) / CSS
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość języka SQL i zagadnień relacyjnych baz danych (MSSQL)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie
    i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
  • Doświadczenie w implementacji usług REST
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Rozwojową, ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze. CV należy przesyłać na adres praca@iflow.pl, wpisując w temacie "Programista Java/J2EE/Spring”.

Front-End Developer: HTML5, CSS3, JavaScript

  • Implementacja warstwy webowej aplikacji w oparciu o usługi REST

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Znajomość bibliotek Angular JS, jQuery
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o usługi REST

Oferujemy:

Rozwojową, ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze. CV należy przesyłać na adres praca@iflow.pl, wpisując w temacie "Front-End Developer”.