Kariera

Współpraca z wartościowymi i ambitnymi ludźmi posiadającymi wysokie kwalifikacje jest kluczem sukcesu naszej firmy. Poszukujemy ludzi kreatywnych, utalentowanych i energicznych, którzy będą podzielać wyznawane przez nas wartości. Praca w iFLOW wymaga zawsze bezpośredniego kontaktu z klientami, dlatego oprócz bardzo dobrej wiedzy zawodowej oczekujemy najwyższych predyspozycji osobowych.

Programista Java/J2EE/ Spring

Opis stanowiska

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji i systemów informatycznych dla klientów firmy
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Rozwojową, ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Pracę w przestrzennym biurze, w dogodnej lokalizacji
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i posiadanego doświadczenia
  • Elastyczne warunki i godziny pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość Java (J2EE, J2SE)
  • Znajomość Spring Framework
  • Znajomość serwerów aplikacji: Glassfish, Jboss AS
  • Znajomość HTML / Javascript (jQuery, Angular JS) / CSS
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość języka SQL i zagadnień relacyjnych baz danych (MSSQL)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
  • Doświadczenie w implementacji usług REST
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w iFLOW wyślij swoje CV na praca@iflow.pl.