Skontaktuj się z nami: +48 22 862 45 88 iflow@iflow.pl
iFlow - logotyp

Od 30 lat jesteśmy na polskim rynku liderem w obszarze rozwiązań Customer Journey Management i Customer Experience Management. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania wspierające doskonalenie procesów biznesowych i efektywne zarządzanie podróżą i klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom obsługa klientów przebiega płynnie, począwszy od pierwszego kontaktu online do fizycznej obsługi face to face. Gromadzimy i analizujemy cenne dane powiązane z procesem obsługi.

Z naszych usług korzystają punkty administracji rządowej i publicznej wielu miast w Polsce, czołowe marki handlu tealicznego, spółki energetyczne, jak PGE, innogy, punkty opieki medycznej i szpitale np. UCK w Gdańsku oraz największe banki w Polsce, jak PKO BP, gdzie nasze rozwiązania wspierają obsługę tysięcy klientów każdego dnia.

Dwukrotnie otrzymaliśmy wyróżnienie Gazele Biznesu przyznawane przez Puls Biznesu

Jako Premier Solution Partner szwedzkiej firmy Qmatic, wdrażamy w Polsce rozwiązania usprawniające obsługę klientów, począwszy od prostych systemów kolejkowych poprzez zaawansowane rozwiązania Customer Journey Management klasy Enterprise. W ramach rozwiązań wspierających zarządzanie obsługą i doświadczeniem klientów, oferujemy światowej klasy rozwiązania Digital Signage. Jesteśmy partnerem wiodących producentów profesjonalnych monitorów wielkoformatowych. Współpracujemy z Samsung, LG, NEC, Toshiba. Do zarządzania rozwiązaniami digital signage (DS) stosujemy m.in. aplikację Easescreen. Jest to jedna z najlepszych na świecie platform DS oferująca optymalną relację jakości do ceny.

Jako partner RetailNext, firmy znajdującej się w Top 10 najbardziej innowacyjnych firm Big Data na świecie, oferujemy wszechstronną platformę analityczną dla handlu detalicznego, która oprócz pomiaru ruchu klientów, analizuje ich zachowania i gromadzi wszelkie informacje na temat wizyty klienta w punkcie sprzedaży.
Dzięki RetailNext, jesteśmy w stanie pokazać kierownictwu sieci handlowych, jak klienci zachowują się w ich sklepach, jak wygląda ich ścieżka zakupu, ile wizyt kończy się zakupem i co należy zrobić, aby lepiej wykorzystać powierzchnię sprzedażową.
Obsługujemy klientów kompleksowo, oferując usługi projektowania i budowy dedykowanej infrastruktury sprzętowej, w tym instalacje czujników i kamer. Współpracujemy m.in. z Axis – szwedzkim producentem wysokiej jakości kamer.

Dwukrotnie otrzymaliśmy wyróżnienie Gazele Biznesu przyznawane przez Puls Biznesu.
Spółka została również wyróżniona w trzech ostatnich edycjach ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wykorzystując globalne doświadczenie oraz unikalne kwalifikacje naszego zespołu, wnosimy na rynek wartość dodaną wspierając naszych klientów w ich działaniach na rzecz podnoszenia jakości obsługi, doskonalenia procesów biznesowych i optymalizacji zysków.

Nasz model biznesowy obejmuje trzy obszary działalności:

iFlow - logotyp

KONSULTING

Konsultujemy się z twoim zespołem, aby zrozumieć cele biznesowe i przeanalizować metody działania twojej organizacji oraz towarzyszące im procesy. Projektujemy i rekomendujemy odpowiednie rozwiązanie

iFlow - logotyp

IMPLEMENTACJA

Implementujemy rozwiązanie, integrując je w infrastrukturze organizacji i dostosowując do twoich wymagań

iFlow - logotyp

UTRZYMANIE

W każdej sytuacji możesz zlecić nam utrzymanie wdrożonego rozwiązania w ruchu. Udzielamy najwyższej jakości wsparcia na potrzeby bieżącej eksploatacji. Również na tym etapie po wdrożeniu rozwiązania, nasi konsultanci są zawsze gotowi do współpracy w zakresie analizy procesów oraz eksploracji i analizy danych w celu rozwoju twojego biznesu.

Z naszych usług i rozwiązań korzystają największe banki, jak PKO BP, czy Santander Bank Polska, sądy, urzędy skarbowe, urzędy pracy, urzędy miast i starostwa, ambasady, uczelnie, punkty opieki zdrowotnej, w tym nowoczesne Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku oraz przedstawiciele detalu np. IKEA, TKMaxx, firmy z branży telekom, jak Multimedia, Vectra, Polkomtel oraz największe firmy w sektorze energetycznym np. PGE, Tauron, Energa, czy innogy.

Nasza firma cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufaniem klientów.

Zespół specjalistów odpowiedzialnych za wsparcie użytkowników, świadczy najwyższej jakości usługi, cenione w Polsce za profesjonalizm i rzetelność.

Z bogatym międzynarodowym doświadczeniem i ekspercką wiedzą z obszaru CX, jesteśmy wiarygodnym i bezpiecznym partnerem. Wysoka jakość produktów, które oferujemy gwarantuje wieloletnią, tanią i niezawodną eksploatację wdrażanych przez nas rozwiązań.