Skontaktuj się z nami: +48 22 862 45 88 iflow@iflow.pl

Misja

Shows you the way, to nasz cel. Po analizie Twoich działań i powiązanych z nimi procesów, wskazujemy optymalne kierunki ich doskonalenia w celu uzyskiwania realnych korzyści biznesowych. Dostarczamy produkty i rozwiązania służące do zarządzania procesem obsługi klienta i powiązaną z nim informacją od chwili wejścia do punktu sprzedaży do chwili jej zakończenia. Obserwujemy zachowania klientów i gromadzimy cenny feedback pochodzący z ich doświadczeń w odniesieniu do skuteczności i jakości obsługi.

Wierzymy w siłę i wartość spotkań ludzi, oszczędzamy ich czas. Tworzymy warunki, w których klient podczas całej swojej interakcji z Twoją firmą, odbiera proces, jako płynny, prosty i adekwatny do jego potrzeb. Wpływa to na pozytywne doświadczenie klienta, który z dużym prawdopodobieństwem wróci, aby ponownie skorzystać z Twoich usług lub dokonać zakupu Twoich produktów oraz jest skłonny zarekomendować Twoją firmę innym.

Shows you the way

Wartości

Siłą napędową naszych działań jest dostarczanie naszym klientom koncepcji i rozwiązań, które gwarantują, że podróż klienta i jego kontakt z Twoją marką zarówno online, jak i w fizycznym punkcie obsługi jest zawsze pozytywnym doświadczeniem.

Wykorzystując nasze przeszło 30 letnie doświadczenie z kilkudziesięciu tysięcy wdrożeń na całym świecie oraz unikalne kwalifikacje naszego zespołu, wnosimy wartość dodaną poprzez poprawę środowiska pracy, lepszą jakość obsługi klientów i w konsekwencji optymalizację Twoich zysków.