Skontaktuj się z nami: +48 22 862 45 88 iflow@iflow.pl

IFlow w gronie najdynamicznej rozwijających się firm

„Fakt, że znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem. Potwierdza bowiem, że determinacja, uczciwość w biznesie i pracowitość naszego kompetentnego zespołu przynoszą rezultaty. Bardzo dziękuję całemu zespołowi iFLOW za zaangażowanie i solidną pracę.” – mówi Andreas Germundson, prezes iFLOW.

W ubiegłym tygodniu 9 marca odbyła się w Warszawie uroczysta gala wręczenia nagród „Gazele Biznesu 2015”. Nagrody te przyznawane są już od 16 lat najdynamiczniej rozwijającym się firmom z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. iFLOW znalazł się w elitarnym gronie firm nagrodzonych Gazelą Biznesu.

 

 „Rozwój każdej firmy zależy głównie od ludzi, którzy ją tworzą. Patrząc z perspektywy mojej ponad 20 letniej pracy w iFlow, mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że zespół iFLOW to ludzie wykonujący swoją pracę z pełnym oddaniem i pasją. Dlatego, przyznanie nagrody Gazeli Biznesu jest dla nas wielkim wyróżnieniem, ale nie zaskoczeniem. Zdobywanie wyróżnień z takim zespołem jest tylko kwestią czasu.” – Jarosław Tyma, dyrektor sprzedaży iFLOW.